Şipariş verme

Seoul Plaza sitesi üzerinden sipariş verebilmek için öncelikle üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Zaten üye iseniz “Giriş ve üyelik ” bölümünü tıklayarak giriş yapabilir , eğer üye değilseniz “Üye Ol” butonunun altındaki kurucukları tıklayarak ilgili alanları doldurarak üyelik girişi yapabilirsiniz.

Ürün Arama

Aradığınız ürünün adını ürün sayfanın üstünde bulunan arama kutucuğunun içinde yazıp büyüteç butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ana sayfadaki Kategori linkine tıklarak reyonlarımızı görüp, istediğiniz ürünleri ilgili kategorilerden de ulaşabilirsiniz.

Siparişe Ürün Ekleme,Çıkarma ve Miktar Değiştirme

Ürünlerin yanındaki “Sepete ekle ” butonuna bastığınızda ürünün sepetinize eklendiğini göreceksiniz. Bir ürünü sepetinizden çıkartmak için “sepeti görüntüle” butonuna basarak seçilen ürünü hemen sağ tarafındaki “x” butonuna basmanız yeterlidir. Sepetinize eklediğiniz bir ürünün miktarını değiştirmek istiyorsanız tekrardan “Sepeti görüntüle” butonuna tıklayarak miktar yazar kısımdan + butonuna basıp düzenleyebilirsiniz. Tam tersi olarak azaltmak isterseniz – butonuna basıp azaltabilirsiniz. Her ürünün yanında bulunan miktar alanını kullanarak ürünlerin miktarlarını artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Alışverişi Tamamlama

Alışverişinizi tamamlamak için Sepetim ikonuna tıklayarak sepetinizin içini görüntüleyebilir, siparişinizde dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler ile ilgili bize iletmek istediğiniz bir not varsa bunu Sipariş açıklama bölümüne yazabilirsiniz.

İstediğiniz notları yazıp, değişikliklerinizi yaptıktan sonra siparişinizi tamamlamak için Satın al butonuna tıklamanız gereklidir.

Daha sonra karşınıza gelen ekrandan üyelik girişi yaparak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Henüz üye olmadıysanız Üye Olun seçerek üye olabilir ve sipariş tamamlama işlemine devam edebilirsiniz.

Adres ekranından teslimatın yapılmasını istediğiniz adresi girebilirsiniz. Eğer ilk alışverişiniz değilse kayıtlı adresinizi seçebilir veya yeni adres girebilirsiniz. İlk alışverişiniz ise yeni bir teslimat adresi oluşturmanız gerekecektir. Sayfanın sağ üst tarafındaki “Yeni adres ekle” butonunu tıklayarak yeni bir adres oluşturabilirsiniz.

Ödeme ekranında ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizin tamamlandığında sipariş onay sayfası gelecektir. Bu ekrandan siparişinizin detayını da görüntüleyebilirsiniz.

* Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır