Kredi Kartı ile Online Ödeme

Yaptığınız alışverişlerinizin bedelini siparişinizi oluştururken kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz.

Ödeme sayfasındaki “Kredi Kartı ile Online Ödeme” butonun işaretleyip kart bilgilerinizi girmelisiniz. Bankadan onay alındığı anda siparişiniz tamamlanacaktır.

Seoul Plaza üzerinden tüm banka kartları ile alışveriş yapabilirsiniz.

Üye işyeri olduğumuz bankalar; Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Garanti Bankası ve Halkbank’tır. Taksitli alışverişi sadece bu bankalara ait taksit kampanyaları olan kartlar ile yapabilirsiniz.

Yaptığınız alışverişlerin bedelini siparişinizi oluştururken kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Online ödeme seçeneklerimiz arasında Garanti Pay de yer almaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz 128 bitlik SSL protokolü alanında olduğundan kesin ve tam güvence altındadır.

Kredi Kartı ile Online Ödeme İade

Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu durumda kredi kartınıza geri ödeme yapılacaktır.

Siparişinizin teslim alınmadan iptal edilmesi durumunda, provizyon iptali tarafımızca 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Banka tarafından hesaba yansıtılması ise iptal tarihinden itibaren kredi kartlarında 1 ile 7 işgünü arasındadır. Debit kartlarda (Banka kartları) iade süresi 45 iş günü bulabilmektedir.

Toplu siparişleriniz için ilgili operasyon mağazamız tarafından aranarak teslimat günü, zamanı ve şartları ile ilgili bilgi tarafınıza verilecektir.

Sipariş Limiti ve Nakliye Ücreti:

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Edirne, Tekirdağ, Adapazarı, Kocaeli, Konya, Eskişehir, Denizli ve Bodrum vs. şehir merkezlerine tüm gıda siparişlerinizi izolasyonlu bir şekilde yurtiçi kargo aracılığı ile teslim ediyoruz.

• 2800TL(120Dolar) ve üzeri; Ücretsiz Teslimat

Kargo ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi sayfasında belirtilmektedir.

*Bazı ürünler sadece Merkez Depo üzerinden, kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Kargo ücreti teslim alınan şehir ve ürüne göre değişmektedir.

Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır. Sepetteki ürün fiyatlarının değişmesi durumunda dahi, siparişin oluşturulduğu gün mevcut olan fiyatlardan, siparişteki ürünler teslim alınır.

KG ile satılan tartılı mallardan sipariş verdiğiniz takdirde sipariş miktarına uymak için azami gayret gösterilecektir. Buna rağmen, hazırlanan ile talep edilen gramaj ,farklılık gösterebileceği için önceki ekranda hesaplanan toplam alışveriş tutarı,teslimat anındaki fatura tutarından değişik olabilir.

Teslimat sırasında ürünlerinizi kontrol etmenizi öneririz.

ürün iadesi :

İade etmek istediğiniz ürünleri iptal etme imkanı vardır. Ancak öncesinde mağazamızda bulunan telefon numarası ile bizimle iletişime geçip teslimatı neden iptal etmek istediğiniz ve hasarlı ürünün fotoğrafı çekilerek iletişime geçilmesi gerekilmektedir.