Kargo teslim alma işlemi

Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu durumda kredi kartınıza geri ödeme yapılacaktır.

Siparişinizin teslim alınmadan iptal edilmesi durumunda, provizyon iptali tarafımızca 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Banka tarafından hesaba yansıtılması ise iptal tarihinden itibaren kredi kartlarında 1 ile 7 işgünü arasındadır. Debit kartlarda (Banka kartları) iade süresi 45 iş günü bulabilmektedir.

Toplu siparişleriniz için ilgili operasyon mağazamız tarafından aranarak teslimat günü, zamanı ve şartları ile ilgili bilgi tarafınıza verilecektir.

Sipariş Limiti ve Nakliye Ücreti:

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Edirne, Tekirdağ, Adapazarı, Kocaeli, Konya, Eskişehir, Denizli ve Bodrum vs. şehir merkezlerine tüm gıda siparişlerinizi izolasyonlu bir şekilde yurtiçi kargo aracılığı ile teslim ediyoruz.

• 2800TL(120Dolar) ve üzeri; Ücretsiz Teslimat

Kargo ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi sayfasında belirtilmektedir.

*Bazı ürünler sadece Merkez Depo üzerinden, kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Kargo ücreti teslim alınan şehir ve ürüne göre değişmektedir.

Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır. Sepetteki ürün fiyatlarının değişmesi durumunda dahi, siparişin oluşturulduğu gün mevcut olan fiyatlardan, siparişteki ürünler teslim alınır.

KG ile satılan tartılı mallardan sipariş verdiğiniz takdirde sipariş miktarına uymak için azami gayret gösterilecektir. Buna rağmen, hazırlanan ile talep edilen gramaj ,farklılık gösterebileceği için önceki ekranda hesaplanan toplam alışveriş tutarı,teslimat anındaki fatura tutarından değişik olabilir.

Teslimat sırasında ürünlerinizi kontrol etmenizi öneririz.

ürün iadesi :

İade etmek istediğiniz ürünleri iptal etme imkanı vardır. Ancak öncesinde mağazamızda bulunan telefon numarası ile bizimle iletişime geçip teslimatı neden iptal etmek istediğiniz ve hasarlı ürünün fotoğrafı çekilerek iletişime geçilmesi gerekilmektedir.

KARGO TESLİM ALMA

Kargonuz elinize ulaştığında doğrudan kargo görevlisinin ibraz edeceği, ürünü teslim aldığınızı gösteren belgeye imza atmadan önce ürününüzün kargo paketinde herhangi bir hasar olup olmadığına emin olun. İptal veya iade etmek istediğiniz ürünleri iptal etme imkanınız vardır. Teslimat anında kargonuzun hasarlı olduğunu fark ettiyseniz teslimat anında iade yapmak istiyorsanız ürünün fotoğrafını çekip 0 537 951 33 37 telefon numarası ile bizimle iletişime geçip neden teslimatı geri çevirdiğinizi ürünün fotoğrafı ile gönderip söyleyebilirsiniz.Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştırıldıysa, kargo görevlisinin uzattığı teslim belgesini imzalayabilirsiniz